września 20, 2016

NIVEA DEO INVISIBLE - METAMORFOZA Z MAJĄ SABLEWSKĄ!


Kochane!
Przychodzę do Was na szybko z krótką, ale bardzo fajną informacją. Marka Nivea organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest metamorfoza pod okiem Mai Sablewskiej. Co więcej, wygrywa aż 10 osób! Termin zgłaszania się do konkursu mija 30 września, więc nie ma co zwlekać! Po szczegóły zapraszam do dalszej części wpisu.


Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zakupić jeden, dowolny produkt z linii Nivea Deo Invisbile for Black & White (konkurs dotyczy tylko tej linii produktów!), zachować paragon i zgłosić swój udział na stronie: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/invisible-2016. Każdy uczestnik może zgłosić się maksymalnie 3 razy (trzy różne paragony). Konkurs trwa do 30 września 2016r.

Nagrody:
Nagrodą główną jest metamorfoza z Mają Sablewską! W jej skład wchodzi indywidualnie dopasowana stylizacja - uczesanie, makijaż i strój. Wygrywa 10 osób. Dodatkowo można zgarnąć 90 bonów podarunkowych do Zary, Reserved, Mohito, Top Secret, Zalando, H&M. 


Ja próbuję, a Wy? 
Advertisement

4 komentarze:

  1. lubię oglądać z nią programy - zawsze dowiaduje się czegoś nowego, co tak na prawdę jest oczywiste... nic nowego przecież nie wymyśla. Zmiany też lubię - ale raczej przemyślane, więc tym razem to nie dla mnie ;) Do odważnych świat należy - w końcu aż 10 osób ma szansę.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)
Koniecznie poinformuj mnie jeśli zaobserwujesz mojego bloga :-)

DEPILACJA DEPILATOREM - CO ZROBIĆ ABY ZMNIEJSZYĆ BÓL? MOJE SPOSOBY

W ostatnim wpisie omówiłam temat mojej pielęgnacji stóp, dzisiaj przejdę nieco wyżej i przedstawię Wam moje patenty na letnią depilację d...

Copyright © 2016 Joanna Lifestyle - blog kosmetyczny. , Blogger