stycznia 06, 2017

O mnie

Strona Joanna Lifestyle poświęcona jest urodzie, niebanalnymi poradami i stylu życia. Znajdziesz tutaj ciekawe rozwiązania na codzienne problemy, moje subiektywne opinie na temat kosmetyków oraz projekty gotowe do druku.


Joanna Lifestyle istnienie w Internecie od czerwca 2013 roku. Pierwszy post pojawił się 26 czerwca i tą datę przyjmuję jako urodziny mojego bloga.Czym jest Joanna Lifestyle, skąd ta nazwa i co tutaj znajdę?
To moje miejsce w sieci, które z dnia na dzień staram się udoskonalać i dopieszczać. Mam pewną wizję odnośnie tego jak to ma wyglądać i własne, dla niektórych może dziwne, poglądy odnośnie blogowania. Wyjaśnienie jest dość proste - pierwszy człon od mojego imienia, drugi zaś ma sugerować Czytelnikowi, że blog nie idzie w jednym kierunku, a w wielu. Zaczynając od kuchni, poprzez kosmetyki kończąc na modzie. Zdarza mi się też zahaczać o życie prywatne, chociaż nie robię tego za często.

Nagłówek, wygląd bloga jest moim autorstwem, póki co wszystko jest moją autorską robotą i mam nadzieję, że z biegiem czasu będę uczyć się jeszcze i jeszcze więcej. 

Kim jestem?
Śmiało mogę nazwać się optymistką. Jestem osobą szczęśliwą, cieszącą się życiem i pozytywnie nastawioną do świata i do ludzi. Studentka kierunku o którym większość mojego otoczenia nie ma pojęcia - przeważnie dostaję pytania odnośnie tego kim można po tych studiach być - jak tylko je skończę i zdobędę zawód - podzielę się tym z każdym ;-)! Urodziłam się drugiego kwietnia, studiuję w Rzeszowie, pochodzę z małej wioski w woj. podkarpackim. 


Więcej o mnie :
3 FAKTY O MNIE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :)
Koniecznie poinformuj mnie jeśli zaobserwujesz mojego bloga :-)

PIĘKNE STOPY NA LATO - MOJA RUTYNA - ZŁUSZCZENIE, NAWILŻENIE I PEDICURE

Podejrzewam, że spora część moich czytelniczek zapomina o.. stopach! Sama długo miałam problem z systematycznością w kwestii ich pielęgna...

Copyright © 2016 Joanna Lifestyle - blog kosmetyczny. , Blogger