maja 09, 2017

BARDZO FAJNE SPOTKANIE BLOGEREK W RZESZOWIE {RELACJA Z 08.04.2017r.}

Temat spotkań blogerek jest dla mnie od jakiegoś czasu dość drażliwy, właściwie szykuję na ten temat wpis, ale ubranie moich myśli w słowa zajmuje mi w tym przypadku bardzo dużo czasu. Dzisiaj chcę opowiedzieć Wam o ostatnim spotkaniu w Rzeszowie i o tym, dlaczego uważam, że było to najlepsze spotkanie na jakim byłam. Zapraszam do relacji!

Relacja mocno się opóźniła, ale miałam mały problem ze zdjęciami, Internetem i ogólnie laptopem. Złośliwość rzeczy martwych! 

Nie będę pisać o której się spotkałyśmy i jak przebiegało spotkanie. Chciałam poruszyć inną kwestię a mianowicie niesamowita atmosfera. Nie znałam tam nikogo poza Gabrysią i szczerze się stresowałam. Błyskawicznie okazało się, że diabeł wcale nie był taki straszny.

Na miejscu czekały na mnie uśmiechnięte twarze i baloniki z helem. Ograniczona ilość osób (było nas ) spowodowała, że mogłyśmy swobodnie rozmawiać. No i jedzonko było pyszne, w końcu spotkałyśmy się w Muffinkarni! 

W dobrym towarzystwie czas leci zdecydowanie za szybko! Jednakże cieszę się, że poznałam zupełnie nowe osoby i uzupełniłam swoją listę czytelniczą. Dziewczyny zorganizowały sobie spontaniczną sesję na rynku i naprawdę śmiechom końca nie było.

Dostałyśmy też świetne upominki! Baloniki, które widzicie na zdjęciu pochodzą z Dino Zabawki (facebook). 

szczotki Michel Mercier (dostępne w Super Pharmie)

suchy szampon i sucha pianka do ciała MyCosmetics

kosmetyki Makeup Revolution

Przepraszam za opóźnioną relację i dziękuję dziewczynom i Sponsorom! ♥ 
Lubicie spotkania blogerek? 

14 komentarzy:

 1. Takie spotkania to niesamowite doświadczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne spotkanko :) bardzo mnie zainteresowałaś odnośnie postu, który szykujesz :) Jeszcze nie byłam na takim spotkaniu zamkniętym ale ostatnio nabrałam doświadczeń ze spotkania blogerów na #blogotoku i też mam swoje przemyślenia na ten temat. Wszystko zależy od ludzi - nawet jeśli jesteś sama i znajdzie się ktoś normalny, nie liczący na coś w zamian to da się nawiązać znajomość. Niestety w dzisiejszym świecie trudno o takich ludzi, większość czegoś chce lub uważa siebie za najmądrzejszych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie miałam okazji spotkania innych blogerek, a chętnie zamieniłabym z nimi kilka słów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od dawna marzę aby wsiąść udział w takim spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie spotkania muszą być bardzo fajne. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super są takie balony :) Przesyłki od razu radośniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oo jak w Rzeszowie to może w przyszłym roku też bym się skusiła na takie spotkanie blogerskie ( w końcu muszę wyjść do ludzi hehe) ale najpierw muszę się uporać z Irlandią :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa :) muffinka wygląda pysznie :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Hopefully the articles that we present benefit all and with the spirit and prayer then sure will get three hundred bottles

  pengobatan cerebral palsy
  obat cerebral palsy
  obat salep flu singapura
  obat vitiligo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)
Koniecznie poinformuj mnie jeśli zaobserwujesz mojego bloga :-)

DEPILACJA DEPILATOREM - CO ZROBIĆ ABY ZMNIEJSZYĆ BÓL? MOJE SPOSOBY

W ostatnim wpisie omówiłam temat mojej pielęgnacji stóp, dzisiaj przejdę nieco wyżej i przedstawię Wam moje patenty na letnią depilację d...

Copyright © 2016 Joanna Lifestyle - blog kosmetyczny. , Blogger